Tlačové správy

Na tomto mieste máte možnosť vyhľadať tlačové správy, ktoré vyšli v spoločnosti Rýchlepoistenie s.r.o.

Spoločnosť Rýchlepoistenie s.r.o., prevádzkovateľ portálu pre on-line poistenie http://www.rychlepoistenie.sk a člen medzinárodnej poisťovacej siete INSIA prináša svojim klientom novinku – prvú webovú aplikáciu PZP optimalizovanú pre mobilné telefóny a tablety.

Medián ceny povinného zmluvného poistenia u klientov online poistenia spoločnosti Rýchlepoistenie s.r.o. v druhom kvartáli medziročne klesol takmer o 7 eur.

Na základe dlhodobého prieskumu, ktorý uskutočnila spoločnosť Rýchlepoistenie s.r.o., spomedzi klientov portálu Rýchlepoistenie.sk zvolilo pri výbere poistenia PZP najlacnejšiu zo zobrazených ponúk 88% klientov. Prieskum spoločnosti Rýchlepoistenie s.r.o. potvrdzuje predpoklad, že v povinnom zmluvnom poistení je pre klientov prvoradá cena. Len 12% klientov portálu zvolilo inú ako najlacnejšiu poisťovnu a zvolilo produkt obľúbenej značky, produkt s vyšším limitom krytia, alebo s lepšími asistenčnými službami.

Bratislava, 17. októbra 2010

Od pondelka, 18. októbra 2010 získajú exkluzívne klienti, ktorí uzatvoria povinné zmluvné poistenie v poisťovni Union prostredníctvom portálu pre on-line poistenie Rýchlepoistenie.sk ako bonus k výhodnému povinnému zmluvnému poisteniu Unionu s jedinečnou a novátorskou "Garanciou odmeny pre zodpovedného vodiča", ktorá zodpovednému a bezškodovému vodičovi garantuje vrátenie časti zaplateného poisteného aj poukážku na umytie auta zadarmo na čerpacích staniciach OMV.

Uzatvorte si poistenie on-line