Uzatvorte si cestovné poistenie on-line.

Postup pri uzatvorení cestovného poistenia on-line

I. Zadáte základné údaje o vašej ceste

Na stránke pre výpočet cestovného poistenia vám naša kalkulačka online porovná ponuky viacerých poisťovní ponúkajúcich cestovné poistenie a Vy si vyberiete to najvýhodnejšie cestovné poistenie pre vás vrátane širokého spektra voliteľných pripoistení.

Uzatvoriť on-line

Zadáte všeobecné údaje ako dátum narodenia, cieľ cesty a účel cesty, ktoré vás žiadnym spôsobom neidentifikujú a stále zostávate v anonymite.

II. Zobrazí sa vám porovnanie cien viacerých poisťovní

Na základe segmentačných kritérií, ktoré jednotlivé poisťovne viažu na sadzby vám kalkulačka vyberie najlacnejšie cestovné poistenie a prehľadne zoradí sadzby všetkých poisťovní od najlacnejšej po najdrahšiu, porovná limity krytia a ostatné obchodné výhody.

Z prehľadnej ponuky poisťovní si môžete zvoliť tú, ktorá vám vyhovuje a následne sa v nej poistiť online

III. Zadáte základné údaje o vás

Po tom, ako si vyberiete najlacnejšiu, alebo inú poisťovňu, môžete v pohodlí domova uzatvoriť zmluvu cestovného poistenia cez internet. Zadáte osobné údaje a bez nutnosti opustenia pohodlia vášho domova, alebo kancelárie uzatvoríte povinné zmluvné poistenie online. Po uzatvorení poistnej zmluvy nám ju nemusíte zasielať podpísanú poštou, jej návrh akceptujete jednoducho - zaplatením.

IV. Prekontrolujete zadané údaje

V predposlednom kroku máte možnosť finálne skontrolovať zadané údaje a parametre poistenia.

V. Vaše poistenie je uzatvorené

Gratulujeme, Vaše poistenie je uzatvorené. Vaša zmluva nadobudne platnosť úhradou poistného. Nie je potrebné ju podpisovať ani nikam zasielať. Okamžite do e-mailu obdržíte návrh zmluvy i asistenčnú kartu.