Povinné zmluvné poistenie s atraktívnymi bonusmi!

Uzatváranie PZP je nutnosť, ktorou v prípade nehody kryjete následky na vozidle iného. Vďaka benefitom k poisteniu môže byť výhodné aj pre vás!

Pripoistenia môžu PZP výrazne obohatiť

Každý motorista vie, že pneumatiky sú jednou z najrizikovejších súčastí na vozidle. Defekty, nárazy, deformácie sú častými problémami na cestách. Preto spoločnosť AXA priniesla PZP s poistením pneumatík zdarma. Okrem toho motoristom umožňuje prakticky využiť k PZP aj výhodné pripoistenia pre posádku, alebo auto za výhodnú cenu. K balíčku PZP si možno navoliť napríklad možnosť úrazového poistenia pre vodiča, poistenie pred živelnými rizikami, poistenie batožiny v aute aj následky stretu so zverou. Tak isto za zmienku stojí aj poistenie krádeže a vandalizmu, poistenie skiel, poistenie vlastnej škody, poistenie náhradného vozidla. S takýmito pripoisteniami sa už PZP nestával len produktom, ktorým sa kryje zodpovednosť za škodu, ale stáva sa plnohodnotným poistením ochrany vozidla a posádky.

Využite bonusy k PZP

Povinné zmluvné poistenie viete uzatvoriť na počkanie a okamžite. Jeho výhodou je, že stačí zadať parametre vozidla, požiadavky a program nájde automaticky to najvýhodnejšie poistné. Navyše niektoré poisťovne motivujú klientov k uzatvoreniu poistenia benefitmi. Napríklad Generali ponúka 2 limity krytia. Zákonný a nadštandardný limit krytia - 6 mi.€ a 6 mil.€, ku ktorému získava klient zadarmo jedno pripoistenie podľa vlastného výberu. Tu môže voliť poistenie úrazu, poistenie živelných rizík, poistenie zlého stavu vozovky a poistenie nové diely za staré, teda poistenie amortizácie. Od Groupama poisťovne dostanete poistné plnenie bez odpočtu amortizácie a v cene PZP je už zahrnuté aj úrazové poistenie vodiča a bezplatná konzultácia s advokátom v trestnom konaní, ktorú môžu využiť klienti pri dopravných nehodách s možnými trestnoprávnymi následkami.

Načo platiť viac?

Pri výbere povinného zmluvného poistenia je vhodné riadiť sa okrem ceny aj parametrom toho, čo dané poistenie obsahuje a niektoré poisťovne ponúkajú k PZP naozaj širokú škálu služieb. Komunálna poisťovňa vám do balíčka pribalí úrazové poistenie vodiča a posádky vozidla. Len tak zdarma a pridá aj poistenie batožiny a poistenie proti živelným rizikám. Kooperativa poisťovňa má taktiež úrazové poistenie vodiča a posádky vozidla v cene, no  rovnako pridáva aj poistenie batožiny a poistenie proti živlom alebo stretu so zverou, plus poistné plnenie bez odpočtu amortizácie. Výhodou poistenia online tak je, že okamžite po zadaní parametrov vidíte, aké benefity od ktorej poisťovne dostanete. To sa vždy oplatí vedieť. Nemusíte platiť viac, ale viac získate.

Uzatvorte si poistenie on-line