88% motoristov sa rozhodlo pre najlacnejšie PZP

Na základe dlhodobého prieskumu, ktorý uskutočnila spoločnosť Epojisteni.cz s.r.o., spomedzi klientov portálu Rýchlepoistenie.sk zvolilo pri výbere poistenia PZP najlacnejšiu zo zobrazených ponúk 88% klientov. Prieskum spoločnosti Epojisteni.cz s.r.o. potvrdzuje predpoklad, že v povinnom zmluvnom poistení je pre klientov prvoradá cena. Len 12% klientov portálu zvolilo inú ako najlacnejšiu poisťovnu a zvolilo produkt obľúbenej značky, produkt s vyšším limitom krytia, alebo s lepšími asistenčnými službami.

"Náš prieskum potvrdzuje potrebu on-line agregátorov ponúk poistenia ako je Rýchlepoistenie.sk. Pre klienta je v dnešnej dobe mimoriadne dôležité zvoliť si cenovo najvýhodnejšie poistenie a vďaka on-line agregátorom sa zníži časová náročnosť na minimum a úspora na maximum" hovorí Marek Čóka

Spomedzi klientov, ktorí sa pri výbere povinného zmluvného poistenia neorientovali primárne cenou sa 71% klientov orientovalo na obĺúbené značky a 29% klientov si priplatilo rozšírený produkt niektorej z poisťovní zahŕňajúci napríklad vyššie limity krytia, alebo rozsiahlejšie asistenčné služby.

Motoristi si prostredníctvom portálu Rýchlepoistenie.sk môžu počnúc rokom 2009 vytvoriť cenové porovnanie povinného zmluvného poistenia vo viacerých poisťovniach a uzatvoriť najvýhodnejšie PZP online.

Viac informácií

Epojisteni.cz s.r.o. je dynamická maklérska spoločnosť, prevádzkujúca rovnomenný portál pre on-line poistenie www.rychlepoistenie.sk, ktorú založili ľudia s dlhodobými skúsenosťami vo vrcholových obchodných pozíciách rôznych finančných spoločností. Poskytuje tisíckam klientov prvotriedny servis v oblasti správy poistných zmlúv a asistencií pri poistných udalostiach. V branži patrí vďaka unikátnym sofistikovaným IT riešeniam medzi technologických lídrov. Je partnerom všetkých poisťovní pôsobiacich na našom trhu.

Filozofia spoločnosti spočíva v efektívnej kombinácií moderných metód on-line poistenia, vysokej úrovne zákazníckeho servisu tradičnej maklérskej spoločnosti a sviežej pro-zákaznícky orientovanej firemnej kultúry ľudí, ktorí milujú svoju prácu.

Uzatvorte si poistenie on-line