Internetová bezpečnosť je pre nás dôležitá

Spoločnosť Epojisteni.cz s.r.o., prevádzkovateľ portálu pre on-line poistenie http://www.rychlepoistenie.sk kladie maximálny dôraz na internetovú bezpečnosť užívateľov a návštevníkov portálu, ktorá aktuálne presahuje bezpečnostné štandardy využívané v odvetví on-line agregátorov v ktorom pôsobí.

Portál Rýchlepoistenie.sk je od dnešného dňa vybavený EV (Extended Validation) SSL certifikátom, ktorý návštevníkom a použivateľom portálu umožní bezpečnú komunikáciu pri zadávaní osobných údajov on-line.

EV certifikáty ponúkajú najvyššie možné používateľské zabezpečenie www stránok. Koncový používateľ je o zabezpečení a prítomnosti EV SSL certifikátu informovaný v prehliadači ikonou zámku a predovšetkým výraznou zelenou farbou adresného riadka s informáciou o organizácii, pre ktorú bol EV SSL certifikát vystavený.

Použitím EV SSL certifikátu spoločnosť Epojisteni.cz s.r.o. deklaruje, že jej záleží na internetovej bezpečnosti a že chce patriť medzi top spoločnosti, využívajúce tieto certifikáty, ktoré nachádzajú využitie najmä v bankovom, finančnom sektore a všade tam, kde dochádza k spracovaniu osobných údajov, ktorým prináleží najvyššia možná miera bezpečnosti.

Uzatvorte si poistenie on-line