Tlačové správy

Na tomto mieste máte možnosť vyhľadať tlačové správy

Skupina NetBrokers Holding a.s. vstupuje do spoločnosti Rýchlepoistenie, ktorá na Slovensku prevádzkuje online porovnávač poistenia Rychlepoistenie.sk. NetBrokers Holding, ktorý vlastní i ďalší popredný slovenský porovnávač poistenia Superpoistenie.sk a taktiež najväčší porovnávač poistenia v Českej republike – ePojisteni.cz, sa tak aj na Slovensku stáva významne dominantným hráčom na poli online poistenia.

Dňa 15.9.2013 sa uskutočnil už 14. ročník turnaja neregistrovaných tenistov pod názvom Rýchlepoistenie cup. I tento ročník potvrdil stúpajúcu kvalitu jednotlivých hráčov a priniesol mnoho dramatických momentov až do posledných chvíľ.

Na základe dlhodobého prieskumu, ktorý uskutočnila spoločnosť Epojisteni.cz s.r.o., spomedzi klientov portálu Rýchlepoistenie.sk zvolilo pri výbere poistenia PZP najlacnejšiu zo zobrazených ponúk 88% klientov. Prieskum spoločnosti Epojisteni.cz s.r.o. potvrdzuje predpoklad, že v povinnom zmluvnom poistení je pre klientov prvoradá cena. Len 12% klientov portálu zvolilo inú ako najlacnejšiu poisťovnu a zvolilo produkt obľúbenej značky, produkt s vyšším limitom krytia, alebo s lepšími asistenčnými službami.

Uzatvorte si poistenie on-line