Tlačové správy

Na tomto mieste máte možnosť vyhľadať tlačové správy, ktoré vyšli v spoločnosti Rýchlepoistenie s.r.o.

Skupina NetBrokers Holding a.s. vstupuje do spoločnosti Rýchlepoistenie, ktorá na Slovensku prevádzkuje online porovnávač poistenia Rychlepoistenie.sk. NetBrokers Holding, ktorý vlastní i ďalší popredný slovenský porovnávač poistenia Superpoistenie.sk a taktiež najväčší porovnávač poistenia v Českej republike – ePojisteni.cz, sa tak aj na Slovensku stáva významne dominantným hráčom na poli online poistenia.

Spoločnosť Rýchlepoistenie s.r.o., prevádzkovateľ on-line poisťovacieho portálu Rýchlepoistenie.sk a člen medzinárodnej poisťovacej siete INSIA prináša svojim klientom možnosť porovnania cien cestovného poistenia vybraných partnerov a jeho následné uzatvorenie cez internet prostredníctvom novej modernej webovej aplikácie v užívateľsky prívetivom rozhraní vynoveného webu Rýchlepoistenie.sk.

Spoločnosť Rýchlepoistenie s.r.o., prevádzkovateľ portálu pre on-line poistenie http://www.rychlepoistenie.sk a člen medzinárodnej poisťovacej siete INSIA prináša svojim klientom novinku – prvú webovú aplikáciu PZP optimalizovanú pre mobilné telefóny a tablety.

Dňa 15.9.2013 sa uskutočnil už 14. ročník turnaja neregistrovaných tenistov pod názvom Rýchlepoistenie cup. I tento ročník potvrdil stúpajúcu kvalitu jednotlivých hráčov a priniesol mnoho dramatických momentov až do posledných chvíľ.

Medián ceny povinného zmluvného poistenia u klientov online poistenia spoločnosti Rýchlepoistenie s.r.o. v druhom kvartáli medziročne klesol takmer o 7 eur.

Uzatvorte si poistenie on-line