Ochráňte sa proti spoluúčasti pri poškodení vozidla

Neplaťte zo svojho vrecka spoluúčasť pri škode na vozidle. AXA Assistance vám ako jediná spoločnosť na trhu ponúka účinnú ochranu.

Nikto zo šoférov nechce, aby na jeho aute niekedy vznikla škoda. Nešťastie ale nechodí po horách a preto sa uzatvára havarijné poistenie. Ak ho máte, ale nechcete riešiť, aká bude výška spoluúčasti pri vzniknutej škode, AXA Assistance má pre vás jedinečné riešenie – poistenie spoluúčasti!

Ako to celé vlastne funguje?

Predstavte si situáciu, že sa strhne búrka, počas silného vetra sa ulomí ťažký konár a ten padne rovno na vaše auto. Výsledok vás rozhodne nepoteší – plech je poškodený a škoda vysoká. A hoci máte poistenie, zrejme viete, že nikto vám nevyplatí celú vyčíslenú škodu. S AXA Assistance poistením spoluúčasti sa to ale zmení! Pri správnom výbere ročného limitu môže byť vaša spoluúčasť pri poškodení vozidla nulová a vy dostanete späť plnú sumu.

Vaše výhody

S poistením spoluúčasti od AXA Assistance viete vopred limit poistného plnenia a jeho cenu, pričom máte možnosť vybrať si zo štyroch variant tú pravú pre vaše potreby.

V čom je háčik?

Pri AXA Assistance poistení spoluúčasti na vás žiadne chytáky nečakajú. Nemusíte sa viazať k jednej poisťovni, poistenie spoluúčasti sa dá naviazať na akýkoľvek typ poistenia u hociktorej poisťovne a vy budete stále pod ochranou AXA Assistance.

Bonus na záver

Ak neznášate byrokraciu a „papierovačky“, potešíte sa – pri uzatváraní poistenia spoluúčasti vám postačia základné osobné údaje a informácie o aute, pričom zmluvné podmienky sú jednoduché a ľahko im porozumie aj laik.

Viete, koľko budete nabudúce platiť zo svojho pri škode na vozidle? S AXA Assistance poistením spoluúčasti ani cent navyše!

Zbavte sa spoluúčasti na havaríjnom poistení!

0902 33 22 33 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Uzatvorte si poistenie on-line