Bezplatné porovnanie cien a podmienok 10 poisťovní.

Havarijné poistenie aj bez spoluúčasti

Havarijné poistenie bez spoluúčasti je ideálne riešenie "parkoviskových škôd" a škôd na čelnom skle. Porovnáme pre Vás 10 poisťovní vrátane ponúk bez spoluúčasti a upozorníme Vás na nástrahy v poistných podmienkach. V prípade vzniku škody Vám pomôžeme s poistnou udalosťou.

Máte preplatené všetky škody

  • Automaticky poistené aj čelné sklo
  • Ideálne na riešenie "parkoviskových" škod
  • Porovnáme aj iné spoluúčasti od 10 poisťovní

Porovnať ceny poisťovní

Oplatí sa havarijné poistenie bez spoluúčasti? Budem platiť viac na poistnom?

To, či sa havarijné poistenie bez spoluúčasti oplatí uzatvoriť je nevyhnutné brať v kontexte s konkrétnym vodičom, jeho skúsenosťami a doterajším škodovým priebehom. Vypracujeme Vám porovnanie všetkých produktov 10 poisťovní vrátane ponúk so spoluúčasťou, i bez spoluúčasti a vzhľadom na konkrétne cenové rozdiely si budete môcť zvoliť optimálne havarijné poistenie.

Ochránime vás proti spoluúčasti pri akomkoľvek havarijnom poistení

Doplňte Vaše havarijné poistenie uzatvorené cez Rýchlepoistenie o poistenie spoluúčasti ktoré Vám doplatí sumu, ktorá bude z havarijného poistenia odpočítaná ako spoluúčasť.

Nechcem platiť spoluúčasť

U nás nájdete havarijné poistenie od Allianz, AXA, Generali, Groupama, Komunálna poisťovňa, Kooperativa, Union, Uniqa, QBE, Wüstenrot

Porovnáme pre Vás ceny týchto 10 poisťovní vrátane ponúk poistenia bez spoluúčasti, sprostredkujeme Vám naše skúsenosti s jednotlivými poisťovňami, s kvalitou zákazníckeho servisu, úrovňou likvidácie a férovo Vás upozorníme na nevýhodné ustanovenia v poistných podmienkach. Vysvetlíme Vám rozdiely v poisteniach a pri poistnej udalosti máte náš servis.