Vyhrali sme tretie miesto na Uniqa Open!

Poisťovňa UNIQA aj v tomto roku pre svojich klientov, spolupracovníkov a zamestnancov zorganizovala tenisový turnaj vo štvorhre v krásnom areáli hotela Tenis Zvolen.

38 párov bolo vylosovaných do 8 skupín a na základe jednotlivých výsledkov boli postupne jednotlivé páry zaradené do vyraďovacích súbojov. Makléra Insuria, člena siete Insia spolu so mnou reprezentoval Patrik Lapin. Po dvoch víťazných a dvoch prehratých zápasoch v skupine, sme nastúpili na víťaznú cestu a po troch víťazných stretnutiach, v ktorých sme ukázali svoje tenisové umenie, sme sa dostali až do semifinále.

Semifinálové stretnutie, v ktorom sme nastúpili proti neskoršiemu víťazovi celého turnaja sa nieslo v napätej atmosfére a v dramatickej koncovke sme ťahali za kratší koniec a stretnutie prehrali. Pod vplyvom tejto prehry sme nastúpili aj na záverečné stretnutie o 3.miesto. V jeho priebehu sa nám nakoniec podarilo zmobilizovať a skvelým výkonom dotiahnuť stretnutie do víťazného konca a vyhrať pre Insuriu krásne tretie miesto.

Uzatvorte si poistenie on-line