Insuria žije tenisom

Pred časom mi s nadšením volal môj kolega Mišo Gelinger s nápadom organizovať a sponzorovať tenisový turnaj. Veľmi dobre vedel, prečo túto svoju prvotnú myšlienku rieši práve so mnou, veď ja ako správny marketér som sa dokázal nadchnúť predstavou ako náš najvyšší (teraz mám na mysli nášho výkonného riaditeľa) odovzdáva spokojnému víťazovi trofej s názvom Insuria Cup, davy tlieskajú a spúšte fotoaparátov cvakajú víťaza a zástupy našich klientov a obchodných partnerov si vychutnávajú chuť a vôňu čerstvého popcornu.

Bol som pripravený na to, že na porade vedenia moji kolegovia sprvu mali pocit, že som začal užívať dáky dobrý opiát, veď predsa sme celkom malá firma na to, aby sme mali tenisový turnaj nesúci náš názov - och, aká "snobárina"..:) Ale, akosi sme sa dohodli a začali organizovať prvý ročník Insuria Cupu, plynule nadväzujúci na 10 ročnú históriu malackého tenisového turnaja. Náš marketing sa pri tom riadne zapotil, veď distribúcia pozvánok, cattering, promo materiály a výzdoba dali zabrať, no napokon sa Insuria Cup konal!

V to ráno, nás v Bratislave budilo príjemné až nečakané slnko, no spolu s ubiehajúcimi kilometrami dialnice D2 Bratislava-Malacky nám s jeho utíchajúcimi lúčmi pomaly, ale isto zamŕzal úsmev na tvári a v Malackách kvapky z mračien takmer vyprovokovali plač v očiach organizátorov. Začalo sa hrať a síce bolo pod mrakom, počasie nám až na krátku dažďovú sprchu, ktorú ale prítomní hostia - naši klienti a obchodní partneri využili na občerstvenie v našom stane (chvalabohu niekto v našej spoločnosti  bol natoľko prozreteľný, že toto vymyslel..:) čakali kým sa zas vyjasnilo.

Pre mňa ako človeka, ktorý sa venuje biznisu bola spolupráca na tenisovom turnaji niečim naozaj novým a doteraz mám pred očami obraz ako aj náš konateľ spolu s našou office managerkou s lopatami pomáhajú vysušiť kurty po daždi, aby sa mohlo čím skôr hrať a aby mohol Insuria Cup pokračovať. Turnaj akoby zázrakom skrz počasie neskončil a naozaj pokračoval a nálada bola skvelá - Insuria varila guľáš, piekol sa popcorn a začalo naozaj slnečné tenisové poobedie a ja ako správny marketér som si patrične užil pohľad na nášho výkonného riaditeľa s hrdou trofejou v ruke, gratulujúceho víťazovi, pózujúcemu v žiari bleskov a v duchu som si s miernym úškrnom vravel "tak a teraz sme dobrá firma!"

A inak, len deň pred Insuria Cupom nás Mišo reprezentoval na tenisovom turnaji Uniqa Open vo Zvolene a získal pre nás tretie miesto! Tak, ako vravím - Insuria žije tenisom!

Uzatvorte si poistenie on-line