Som poisťovák

Som poisťovák. Mohol by som o sebe radšej hovoriť, že som majiteľ maklérskej spoločnosti, či prevádzkovateľ internetového portálu. Môj biznis je však poistenie a preto nemám komplex z tohto pre mnohých pejoratívneho oslovenia, ktoré nám začiatkom 90tych rokov sprofanovali rýchlokvasení odborníci prevažne na životné poistenie.

Ja mám toto oslovenie rád a to napriek tomu, že v očiach ľudí sa hneď vybaví svojstojne sa snažiac vyzarajúci pán v elegantom čiernom saku, s košelou a manžetovými gombíkmi, ktorý si myslí, že ak sa nahodí do gala budú mu ľudia tie jeho drísty o istote hltať. Jedného dňa som predstavil kolegom (bez saka, bez košele, v tričku a džínsoch) myšlienku, že založíme blog. Poisťováci a moderné technológie doteraz veľmi nešli ruka v ruke a neviem, či na nete nájdeme ďalších exhibicionistov z tohto odvetvia, ktorí dokážu písať a vecne písať o tak neskutočne nudnej téme akou je poistenie. Využívam voľný priestor na trhu a spúšťam poisťovákov.sk a teším sa na nevôľu mojích kolegov, z ktorých som zrazu spravil bloggerov a to znie viac cool, ako poisťováci.

Dúfam, že blogposty, ktoré prinesú na tento svet moji kolegovia (áno, poisťováci.sk sú firemný blog) z maklérskej spoločnosti INSURIA a portálu pre on-line poistenie Rýchlepoistenie.sk, ktorí ako uvidíte nepatria k "starej škole" s rečami o nutnosti a miliónoch v starobe (to je tým, že sme najmä špecialisti na NEŽIVOTNÉ poistenie), škrobenými košeľami a utiahnutými viazankami (to je tým, že sa nepotrebujeme predávať obalom a hovoria za nás skúsenosti a odbornosť). Príjemné čítanie.

Uzatvorte si poistenie on-line